| et |      
Lugemist Coachimine? ... Coachimine!!

Coachimine? ... Coachimine!!

Mis on coach´imine 

Coach´imine on arendusmeetod, mis aitab inimesel saavutada elus seda, mis teeb teda õnnelikuks ja pakub rahulolu. 
Coach´imine on muutunud maailmas ülipopulaarseks, sest keskendub positiivsele osale Sinu elus ja pakub käegakatsutavaid tulemusi. 
Kes meist ei oleks vahel tundnud, et ei teagi täpselt, mida tahab või olnud pettunud, et entusiastlikult tehtud plaanid (leian parema töö, hakkan trennis käima jne) aja jooksul unarusse jäävad.

Mida siis coach Sinu heaks teha saab?
Esiteks aitab coach Sinu unistused sõnadesse panna – mis see tegelikult on, mida Sa elult ootad ja mis teeb Sind tõeliselt õnnelikuks. Teiseks aitab coach leida reaalsed võimalused Sinu unistuste teostamiseks. Ja kolmandaks toetab coach Sind seni, kuni oled oma soovid täitnud.

Kuidas coach´imine toimub

Coach´imine toimub umbes 45-minutiliste coachingu-sessioonidena, mida võib teha nii näost-näkku kohtudes kui telefoni teel. Enamasti toimuvad sessioonid üks kord nädalas, 3-6 kuu vältel.
Sessioonidel aitab coach erinevate metoodikate abil Sul Sinule oluliste küsimuste jaoks vastuseid leida ning Sinu tugevusi maksimaalselt ja õigesti rakendada.
Iga sessiooni lõpus lepitakse kokku üks konkreetne samm, mis aitab Sind kahe sessiooni vahelisel ajal soovitud eemärgile lähemale. Sessioonidevahelisel ajal on coach’i tugi Sulle telefoni ja e-posti kaudu kättesaadav nii sageli kui soovid.

Millal on coach´imine sobiv

Edisonis tegutsev coach, Imbi Viirok, on coach´ina spetsialiseerunud karjääri kujundamisele. Karjääri coach´imine on Sinu jaoks hea valik, kui otsid vastust mõnele nendest küsimustest:

  • millised on minu tugevused?
  • milline töö sobib mulle kõige paremini?
  • kuidas oma unistuste töökoht saada?
  • kuidas saaksin oma tööst rohkem rõõmu tunda?
  • mida teha, et oma töös edukam olla?
  • kuidas töö ja isiklik elu tasakaalus hoida?
  • kuidas puhkama õppida?

Coach Imbi Viirok

Olen ise oma unistuste tööd kaua otsinud. Tänaseks olen selle leidnud ja tean, et iga pingutus sellel teel on end kuhjaga väärt. Seepärast soovin coach’ina toetada ja innustada neid, kes tööst enam inspiratsiooni ja rõõmu soovivad leida. Vahel nõuab see suurt enesekindlust ja julgeid samme, vahel kannatust ning tasa ja targu tegutsemist, aga mis peamine – unistuste teostamine on alati võimalik.

Olen läbinud positiivsel psühholoogial põhineva coach’i diplomiõppe Ameerika coach’ide koolis MentorCoacc LLC® ning jätkan samas koolis coach’i meistriõppes karjääri kujundamise erialal (Positive Psychology and Strategic Career Design). 
Olen International Coach Federation’i liige, mis on maailma suurim professionaalseid coach´e ühendav organisatsioon.

Küsi juurde: tarvo [ at ] edison.ee või telefonis 56 663 773.

Saurus CMS @ Veebimajutus.ee